Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-post:

Ettevõtte profiil

Kodu - Meist - Ettevõtte profiil

Ettevõtte profiil

Best Times Mould & Plastic on plastist survevaluvormide tootmise ja kohandatud plasti survevalufirma. Ettevõttel on 15-aastane kogemus hallituse valmistamise ja plastivormimise valdkonnas. Best Times Mould & Plastic asutati 2007. aastal, mis asub Hiinas Guangdongi provintsis Shenzheni linnas.


Best Times Mould & Plastic Products Technology Ltd hõlmab 6500 ruutmeetri suurust tehast, kus töötab 130 töötajat. Meil on professionaalne inseneri- ja tootmismeeskond, kellel on laialdased kogemused hallituse tootmise ja plasti survevalu valdkonnas. Oleme varustatud täppis-CNC-töötlemiskeskusega, EDM-i, peegel-EDM-iga, traadi EDM-iga, freespinkiga, lihvimismasinaga ülitäpse vormi tootmiseks, et rahuldada meie klientide nõudmisi kulude, kõrge kvaliteedi ja kiire teostusajaga.


Best Times Mould & Plastic on varustatud ka täiustatud plastist survevalumasinatega, mille kinnitusjõud on 60-2500 tonni, sealhulgas mitme löögi survevalumasin 2- ja 3-haav-survevalu jaoks.

Meie meeskond

Ettevõttes Best Times Mould & Plastic on meil professionaalsed inseneride meeskonnad ja ärimeeskonnad, enamikul neist on rohkem kui 10-aastane kogemus valuvormide valmistamisel ja survevalutööstuses, eriti meditsiini-, elektroonika- ja autotööstuses. Meie meeskonda kuulub 10 hallitust. disainerid, 2 hinnapakkumise inseneri, 5 projektiinseneri, 3 Q.C inseneri, 8 müügispetsialistide meeskonda, kellel on mitme keele oskus, et teenindada meie kliente USA-st, Kanadast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Ühendkuningriigist, Hispaaniast, Poolast, Tšehhist jne.

Meie võimalused ja teenused, sealhulgas

Lisateave

Turud, mida teenindame

Best Times Mould & Plastic on teenindanud meie kliente autotööstuse, elektroonika, meditsiini ja laborite, majapidamistarvete, kodumasinate, telekommunikatsiooni, valgustuse, elektri-, tööstusseadmete, pakendite, toruliitmike, spordi- ja vaba aja veetmise, mänguasjade, mootorrataste, köögiriistade , jne.

Meid usaldavad paljud kliendid USA-st, Kanadast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Ühendkuningriigist, Hispaaniast, Poolast, Tšehhist jne. Oleme siin, et rahuldada teie vajadusi uute kohandatud projektide ja toodete osas.

Küsi hinnapakkumist