Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-post:

Disain ja prototüüpimine

Kodu - Teenused - Disain ja prototüüpimine

Osa Disain ja prototüüpimine

Kui suudate sellest unistada, saame selle üles ehitada.

Parimad ajad hallituse ja plasttoodete tehnoloogia ltd. omab mitmekülgset disaini- ja arendusvõimalust, mis teeb koostööd meie mitmekesise kliendibaasiga, et luua väga loomingulisi tootekujunduslahendusi. Töötades klientidega alustavatest ettevõtetest kuni suurte originaalseadmete valmistajateni, viime tooteideed turule tõhusalt ja sujuvalt Best Times Mouldi täielikult integreeritud tootearendusvõimaluste komplekti abil.


Alustades kontseptsiooni idee ja digitaalse disainiga, võtab meie kogenud disaineritest koosnev meeskond kliendi visiooni ja viib selle ellu. Oma insenerivõimalustega kinnitame kliendi visiooni funktsionaalsust, säilitades samal ajal loomingulise kuvandi. Toodame täissuuruses savimudeleid, kasutades meie ülitäpseid 5-teljelisi veskeid. Teostatud kõrgeima kvaliteedi ja pühendumusega,


Parimad ajad hallituse ja plasttoodete tehnoloogia ltd. Creative Services toetab klientide vajadusi ideest kuni tootmistaseme väljalaske ja prototüüpideni.


Teie määratlete raamistiku – meie pakume lahendusi.

Tootedisain

Tootedisain

Tootedisain

Tootedisain

Prototüüp

Prototüüp

Prototüüp

Prototüüp

Prototüüp

Prototüüp

Prototüüp

Prototüüp

Meie insenerid teevad teiega koostööd teie kohandatud osade disaini ja prototüübi väljatöötamiseks enne vormi tootmist ja plastist survevalu, et tagada, et disain vastab 100% klientide tööriistastandarditele ja vormimisnõuetele.

Küsi hinnapakkumist