Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-post:

FAQ

Kodu - Meist - FAQ

 • 10.Q:Kas saate sobitada konkreetse värviga?

  Jah, saame proovide järgi sobitada kindlat värvi. Või sobitage sobiv värv, vaadake RAL või PANTONE värvinumbrit.

 • 11.Q:Kuidas on lood teie vormi ja osa maksetähtajaga?

  Vormi maksetingimused: 50% tellimusel, 40% esimesel maksel, 10% enne vormi saatmist. See on läbiräägitav. Osade maksetingimused: 50% tellimusel, 50% enne toodete saatmist. oleme klientide toetamiseks hallituse maksetähtaja osas paindlikud.

 • 12.Q:Mis on plastvormi ja survevalu protsesside teostusaeg?

  Sissepritsevormi teostusaeg alates vormi joonise kinnitamisest ja deposiidi laekumisest kuni esimese vormikatsetuseni (T1). Tavaliselt kulub väikese ja keskmise suurusega hallituse T1 proovide jaoks 3 nädalat kuni 5 nädalat. Mõne suure ja keerulise hallituse korral võib T1 proovide jaoks kuluda 6–8 nädalat. Survevormimise tarneaeg alates proovi kinnitamisest ja tagatisraha laekumisest kuni tootmise lõpuni, tellimuse kogus määrab vajaliku tarneaja, tavaliselt 3 kuni 15 päeva. See sõltub.

 • 13.Q:Kas Best Times Mould saadab kliendile DFM-i aruande?

  Jah, Best Times Mould saadab enne vormi ehitamise algust DFM-i (disain tootmiseks) aruande ja isegi hallituse vooluanalüüsi, et klient saaks üle vaadata/kinnitada.

 • 14.Q:Kas Best Times Mould saadab vormikujunduse kinnitamiseks?

  Pärast DFM-i heakskiitu saadab Best Times Mould vormi kujunduse kinnitamiseks ja Best Times Mould ei alusta terasest lõikamist enne, kui klient on vormikujundusele heaks kiitnud.

 • 15.Q:Kui palju plastproove antakse tasuta?

  Best Times Mould annab tavaliselt 5–10 võtet esimese vormi prooviproovi koos väravaga (kui on) tasuta, olenevalt osade suurusest, kogumine oleks kaubatasu.

 • 16.Q:Kuidas Best Times Mould säilitab kõigi hallitusandmete üle arvestust?

  Best Times Mould säilitab kõigi lõplike kinnitatud 2D-, 3D-vormimisjooniste, muudatuste dokumentide ja saadab need kliendile toimikusse, et vältida edaspidist segadust juhuks, kui on vaja tehnilisi muudatusi.

 • 17.Q:Kuidas kontrollida kvaliteeti enne saatmist?

  Saadetise saab korraldada alles pärast Best Timesi hallituse kvaliteedikontrolli läbimist või kliendi kvaliteedikontrolli PASS-i või vajaduse korral kolmanda osapoole kontrolli läbimist. Best Times Mold on alati olemas, et pakkuda täielikku tuge.