Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-post:

Tehniline keskus

Kodu - Projekti juht - Tehniline keskus - Mis on plastist survevorm?

Mis on plastist survevorm?

03. 09, 2022

Survevorm on tööriist plastikust kujundatud kuju ja mõõtude kujundamiseks, see muudab meie aja masstootmise palju ökonoomsemaks ja tõhusamaks, seda nimetati tööstuslikuks emaks. Te ei kujuta ette, kuidas tavalised inimesed endale autot lubavad, kui komponendid on tehtud palja käega. Vaadake ringi, kus iganes te praegu viibite, näete palju plastikust valmistatud asju. Need on kõik valmistatud survevaluvormidest.

Põhimõtteliselt koosnevad vormid kahest põhiosast: õõnsusest ja südamikust, õõnsuse pool moodustab peamise välispinna, südamiku pool moodustab vormitud osa välised tunnused. , vormimise töötlemise ajal; südamik ja õõnsus eraldatakse, et osa saaks eemaldada. Ideaalis saab detaili vormida otse süvendi ja südamiku abil. Kuid sageli nõuab see lisaks õõnsusele ja südamikule ka keerulisi mehhanisme, kui vormitud objektiiv on keeruline, peamiselt seetõttu, et osi ei saa kahes suunas täielikult vabastada, seda nimetati allalõikeks, mida ei saa vabastada. Südamikust ja õõnsusest otse, seal on tõstukid ja liugurid, seeria mehhanismid on loodud sisselõigete vabastamiseks, nii et survevaluvormi edu sõltub suuresti konstruktsioonist.

Sissepritsevorm on täppistööriist ja ka peab olema piisavalt tugev, et taluda tuhandeid kõrgsurvevormimise tsükleid, seega tuleb survevaluvormi materjali hoolikalt kasutada; see on tavaliselt spetsiaalne ja kallis teras, survevaluvormi tootmisviisi on muudetud koos kaasaegse tehnoloogia arendamisega, peamised etapid on CNC freesimine, puurimine, EDM, traadi lõikamine, laias valikus kasutatav CAD/CAE/CAM tehnoloogia teeb juhtpositsiooni. -vormi valmistamise aeg lüheneb ja lüheneb.

Mis on plastist survevaluvorm?