Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-post:

Blogid/uudised

Kodu - Meist - Blogid/uudised - Plastmassist survevaluvormi kuumakanalisüsteem Oskusteave

Plastmassist survevaluvormi kuumakanalisüsteem Oskusteave

03. 08, 2022

Miks vajame plastist survevaluvormide jaoks kuumakanalisüsteemi?

Vormi külmjooks viitab vormiõõnsuse ja värava vahelisele lõigule. Sulaplast säilitab oma voolavuse jooksuri sees tänu sissepritserõhule ja oma soojusele. Vormmaterjali osana ei ole aga jooksja toote osa. Sellest tulenevalt peame vormi kujundamisel arvestama mitte ainult täidisega, vaid ka materjalisäästliku tootmisega, lühendades või vähendades jooksutoru; tegelikult on meil väga raske saada mõlemat läbi cold runner.but hot runner system saab selle probleemi lahendada.


Kuumade jooksjate tüübid ja rakendused:

Kuumakanali kasutamisel on väga oluline õige väravatüübi valik, sest värava tüüp määrab otseselt nii kuumakanali komponentide valiku kui ka vormide valmistamise ja projekteerimise. Seetõttu saab kuumatoru klassifitseerida 3 tüüpi vastavalt värava tüübile, st (1) kuumaveetorude süsteem, (2) tõmbetoru kuumatorusüsteem ja (3) ventiiliga tõmbetorusüsteem.


Hot Tip Hot Runner

See on kõige laialdasemalt kasutatav kuumavoolik, kuna iga kuumaveetoru tarnija pakub seda süsteemi. Ehkki erinevate tarnijate süsteemidel on erinevad erineva kuju ja suurusega düüsid ja düüside sisetükid, töötavad need täpselt samamoodi, st täpselt reguleerib ja kontrollib vormimistemperatuuri väravas meetodi abil, mis ühendab sisetüki kuuma otsa. jahutussüsteemiga otsik. Iga kuumajooksja ettevõte on investeerinud palju raha kuumade tippude uurimis- ja arendustegevusse.


Kuuma otsaku kuumkanalisüsteemi saab kasutada enamiku plastist vormimismaterjalide jaoks, nagu PP, PE, PS, LCP, PA, PET, PBT, PEEK, POM, PEI, PMMA, ABS, PVC, PC, PSU ja TPU jne. Üldiselt kasutatakse kuuma otsa väravat keskmise ja väikese suurusega osade tootmiseks, nt. sobib makroosade tootmiseks. Värava läbimõõt on tavaliselt vahemikus 0,5–2,0 mm.


Sprue Gating Hot Runner

Toru väravvoolutorus siseneb sulaplast avatud toru kaudu vormiõõnde. Sulavoolu rõhukadu värava piirkonnas on väga väike. Kuuma kanalisatsioonitoru süsteem sobib rohkem keskmise ja suure suurusega detailide tootmiseks. väravamärk on suurema suuruse tõttu paremini nähtav . Seega kasutatakse tõmbetoru kuumakanalisüsteemi tavaliselt sisemiste toodete või komponentide puhul, millel ei ole väravamärkide välimusele kõrgeid nõudeid. Samuti kasutatakse tõmbetoru väravat sageli kombineerituna külmatoruga, s.t võttes tõmbetoru otsiku põhijuhiks ja tõmbetoruks ning kujundades tõmbetoru siibri piki külmatoru. Rakenduses saab tõuketoru tõuke sujuvaks voolamiseks suuremaks teha, sest väravajäljed külmajooksul pole olulised.


Valve Gating Hot Runner

Klapivärava kuumatoru on veel üks kuumakanalite süsteem, mida tarnivad ülemaailmsed peamised kuumakanalisatsiooniettevõtted. Klapitihvti kontrolleri kaudu avab või sulgeb see nõelasüsteem mehaaniliselt värava etteantud ajal. Seda tüüpi kuumajooksul on eelmise kahe süsteemi (Hot Tip Hot Runner & Sprue Gating Hot Runner) eelised, nagu näiteks värava avamise/sulgemise aja käsitsi juhtimine, sujuva ja läikiva värava märgistuse võimaldamine ning kuumajooksu rakenduse laiendamine.

(Parimate aegade hallitus- ja plasttoodete tehnoloogia Ltd.)


Kuumakanalisüsteem plasti sissepritse jaoks hallituse oskusteave


Kuumakanalisüsteem plasti sissepritse jaoks hallituse oskusteave